Vai var izmantot Vincents Polyline ražoto Hidrofobs fasādes apmetuma apsmidzināšanai?

Vilnis 2016-11-16

  Labdien!

Mājas siena, (siltināta ar Paroc Fas 100mm +armējums + grunts + Ceresit dekoratīvais apmetums) atrodas tuvu bruģim (ap māju pa perimetru visapkārt bruģis, apmēram, 1,3m virzienā no pamatiem). Ir bažas, ka lietus vai kūstoša sniega laikā apmetums varētu samirkt, līdz ar to daļēji samirktu arī fasādes vate utt., vēlāk mitruma iespaidā apmetums bojātos, lobītos.
Rekonstruējot dārza māju (piebūvējot tās daļu), viens tās gals ir pietuvojies zemes līmenim (zeme gruntsgabalā ar nelielu kritumu). Tajā mājas galā, kas vistuvāk zemei (bruģim), attālums no bruģa līdz siltinājuma cokolam augstākajā vietā ir 2cm. Sienas siltinājuma cokola daļā (pa perimetru) ir 100mm biezs putuplasts 250mm augstumā, bet tālāk uz augšu Paroc Fas (pati piebūvētā siena no gāzbetona Aeroc Eco Term 240).
Vai var izmantot Vincents Polyline ražoto Hidrofobs, ar to apsmidzinot fasādes apmetumu apmēram 20-30cm augstumā no zemes (augstumā, kur lietus laikā atlec ūdens pilieni pret sienu)?

Atbildes:

  • 2016-11-21 12:09
    Andris Plociņš
    Labdien!

    Var izmantot Vincents Polyline ražoto Hidrofobu. Produkti Hodrofobs un Hidrofobs H2O ir tieši paredzēti šādai apstrādei. Ja neapstrādājat visu sienas virsmu, sākumā ieteiktu uz neliela sienas laukuma hirofobizātoru izmēģināt, vai to uzklājot neveidojas sienas toņa atšķirības.

    Valdis Raitums, Vincents Polyline pārdošanas vadītājs